Facebook

GCF Logo Axali montazh-1

banner3

 livepgn Batumi municipality cup 2017 Pairings

reklama blacknsp 168 png inteleqti

 

  1. ჩვენი კლუბი
  2. კლუბ ნონას წევრები
  3. ბავშვთა კლუბის წევრები
  4. ჩვენი ტურნირები
  5. ჩვენი ლოგოები
            
       MeliaSalome      
            
turniri1
                                                  LogoAxali

სიახლეები

მეზღვაურთა საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი საჭადრაკო ტურნირი

მეზღვაურთა საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი საჭადრაკო ტურნირი

news 21 ივნისი 2019
 21 ივნისს "საჭადრაკო კლუბი ნონა" ბათუმის სახელმწიფო საზღვაო აკადემიას სტუმრობდა. 
ვრცლად ...
კლუბი ნონა ბავშვთა საერთაშორისო დღეს გილოცავთ!

კლუბი ნონა ბავშვთა საერთაშორისო დღეს გილოცავთ!

news 01 ივნისი 2019
ბავშვთა დაცვის დღე, ერთ-ერთი უძველესი საერთაშორისო დღესასწაულია.        
ვრცლად ...
სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალი - პირადი პირველობა

სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალი - პირადი პირველობა

news 23 მაისი 2019
23 მაისს, ბათუმის სასპორტო სკოლისა და საჭადრაკო კლუბი ნონას ბაზაზე, სტარტი აიღო სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალის ფინალმა (23-26.05.2019).
ვრცლად ...
საქართელოს ასაკობრივი ჩემპიონატები სწრაფ და ელვისებურ ჭადრაკში-2019

საქართელოს ასაკობრივი ჩემპიონატები სწრაფ და ელვისებურ ჭადრაკში-2019

news 18 მაისი 2019
  18 მაისს სტარტი აიღო საქართველოს ასაკობრივი ჩემპიონატის უმაღლესმა ლიგამ 8, 10, 12, 14, 16 და 18 წლამდე ასაკის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის სწრაფ ჭადრაკში - რაპიდი (18 - 19.05.2019…
ვრცლად ...
საქართელოს ასაკობრივი ჩემპიონატები - 2019

საქართელოს ასაკობრივი ჩემპიონატები - 2019

news 09 მაისი 2019
   თბილისში, განახლებულ ჭადრაკის სასახლეში, 9 მაისს სტარტი აიღო საქართველოს ასაკობრივი ჩემპიონატის უმაღლესმა ლიგამ 8, 10, 12, 14, 16 და 18 წლამდე ასაკის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის.
ვრცლად ...

livee

reg

2 Play Some Chess 800

  მეგობრები და პარტნიორები

სტუმარი საიტზე

Flag Counter

ჩვენ გვყავს 573 სტუმარი საიტზე

2017 წლის აჭარის ჩემპიონები

ირაკლი ახვლედიანი (BU20)
თედო ბოლქვაძე (BU18)
დიმიტრი ჯიბუტი (BU16)
გიორგი გაბუნია (BU14 & BU12)
ნიკა დარსალია (BU10)
გიორგი გოგიაშვილი (BU8)
ნატა ჯიბუტი (GU20)
თამთა სალაძე (GU18)
დეა ბედოშვილი (GU16 & GU14)
ნინო ჟღენტი (GU12)
ლიზი ქონიაძე ( GU10)
მარიამ ცეცხლაძე (GU8)
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08