You are here: მთავარი არქივი სიახლეების არქივი აჭარის პირველობა 7, 8, 12 და 16 წლამდე ასაკის ჭაბუკებსა და გოგონებს შორის-2018

აჭარის პირველობა 7, 8, 12 და 16 წლამდე ასაკის ჭაბუკებსა და გოგონებს შორის-2018

achara sat 2015 15 თებერვალს ბათუმის სასპორტო სკოლაში,  სტარტი აიღო აჭარის პირველობამ 7, 8, 12 და 16  წლამდე ასაკის ჭაბუკებსა და გოგონებს შორის. 

   ჩემპიონატები შემდეგი სისტემებით იმართება:

 7, 8  და 16 წლამდე ჭაბუკები - შვეიცარული სისტემით - 7 ტურად.

 12 წლამდე ჭაბუკები - შვეიცარული სისტემით - 9 ტურად.

  7 წლამდე გოგონები  წრიული სისტემით - 7 ტურად.

  8 წლამდე გოგონები  წრიული სისტემით - 6 ტურად.

12 წლამდე გოგონები წრიული სისტემით - 11 ტურად.

                                                                     16 წლამდე გოგონები წრიული სისტემით - 5 ტურად.          

                             

                                        

7 წლამდე ჭაბუკები      (B_U7):    http://chess-results.com/tnr332828.aspx?lan=1&art=2&rd=2&wi=821

7 წლამდე გოგონები     (G_U7):    http://chess-results.com/tnr332900.aspx?lan=1&art=2&wi=821

8 წლამდე ჭაბუკები     (B_U8):     http://chess-results.com/tnr332829.aspx?lan=1&art=2&rd=2&wi=821

8 წლამდე გოგონები     (G_U8):    http://chess-results.com/tnr332899.aspx?lan=1&art=2&wi=821

12 წლამდე ჭაბუკები  (B_U12):    http://chess-results.com/tnr332830.aspx?lan=1&art=2&rd=2&wi=821

12 წლამდე გოგონები  (G_U12):   http://chess-results.com/tnr332898.aspx?lan=1&art=2&wi=821

16 წლამდე ჭაბუკები  (B_U16):    http://chess-results.com/tnr332831.aspx?lan=1&art=2&rd=2&wi=821

16 წლამდე გოგონები  (G_U16):   http://chess-results.com/tnr332897.aspx?lan=1&art=2&wi=821


 

congratulations

                            07 წლამდე ჭაბუკები:                                      07 წლამდე გოგონები:

                  I   ადგილი  - ბერაძე ლუკა                                  I   ადგილი  - ქედელიძე ანეტა

                  II  ადგილი  - ლორთქიფანიძე კონსტანტინე     II  ადგილი  - მიქაძე ელისაბედი

                 III ადგილი  - თოიძე თედო                                III ადგილი  - სალუქვაძე ანასტასია

                           

                           08 წლამდე ჭაბუკები:                                     08 წლამდე გოგონები:

                  I   ადგილი  - ცეცხლაძე შოთა                          I   ადგილი  - მგელაძე კესარია

                  II  ადგილი  - გოგრაჭაძე შიო                          II  ადგილი  - კალანდაძე მარიამი

                 III ადგილი  - გოგიაშვილი დემეტრე                III ადგილი  - ბოლქვაძე მარი

                         

                           10 წლამდე ჭაბუკები:                                     10 წლამდე გოგონები:

                   I   ადგილი  - მსხალაძე ალექსანდრე                I   ადგილი  - მგელაძე კესარია 

                  II  ადგილი  - მახარაძე ლუკა                          II  ადგილი  - ცეცხლაძე მარიამი

                 III ადგილი  - გოგიაშვილი გიორგი                 III ადგილი  - აბულაძე ნატალი

 

                            12 წლამდე ჭაბუკები:                                     12 წლამდე გოგონები:

                   I   ადგილი  - გაბუნია გიორგი                        I   ადგილი  - ცივაძე ეკატერინე

                  II  ადგილი  - ყურშუბაძე ირაკლი                   II  ადგილი  - ცეცხლაძე მარიამი

                 III ადგილი  - მახარაძე არჩილი                      III ადგილი  - გორგილაძე ანასტასია

 

                            14 წლამდე ჭაბუკები:                                     14 წლამდე გოგონები:

                   I   ადგილი  - ლორთქიფანიძე გოგა                 I   ადგილი  - ჟღენტი ნინო

                  II  ადგილი  - გაბუნია გიორგი                       II  ადგილი  - ბედოშვილი დეა

                  III ადგილი  - დარსალია ნიკა                       III ადგილი  - ქონიაძე ლიზი            

 

                           16 წლამდე ჭაბუკები:                                     16 წლამდე გოგონები:

                   I   ადგილი  - ჯიბუტი დიმიტრი                     I   ადგილი  - ბედოშვილი დეა

                  II  ადგილი  - ლორთქიფანიძე გოგა                 II  ადგილი  - ჟღენტი ნინო

                 III ადგილი  - ჩურსინი დავითი                      III ადგილი  - ქუთელია დიანა

 

                            18 წლამდე ჭაბუკები:                                     18 წლამდე გოგონები:

                   I   ადგილი  - დიდმანიძე თენგიზი                  I   ადგილი  - ანთია სოფია

                  II  ადგილი  - ბოლქვაძე თედო                        II  ადგილი  - კეკელიძე ირმა

                 III ადგილი  - აბულაძე არჩილი                      III ადგილი  - სალაძე დიანა

 

 

Reputation-Winner - Copy

   

ბათუმის საჭადრაკო კლუბი ნონა ულოცავს გამარჯვებულებს !!!